SEO

Arama Motoru Optimizasyonu

Web Sitenizin Google’ da Üst Sıralarda Çıkması, En İşlek Caddede Dükkanınız Olmasından Daha Faydalıdır.

Seo Nedir ?

SEO” (Search Engine Optimization), kısaltmasıdır. Arama motorları SEO işlemleri ile web sitelerini daha kolay bir şekilde taraması için yapılan teknik kriter düzenlemelerdir. (Search Engine Optimization) Türkçe de Arama motoru optimizasyonu demektir.

SEO,arama motorlarına yönelik yapılan iyileştirme ve optimizasyon çalışmalarıdır. Site içi ve site dışı SEO olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Arama motorlarında yükselmek adına yapılan işlemlerin tamamını kapsamaktadır.

SEO, Arama Motorlarında sitelerin veya sayfaların üst sıralara çıkarılmasına yönelik yapılan çalışmaları kapsar.

 

Miracles Dijital İle Yükselmeye Hazır Olun

SEM / SMM

Arama Motoru Pazarlaması ve Sosyal Medya Pazarlaması ile birçok reklam modelini kullanabilir, özel hedeflemeler yapabilir, hedef kitlenize ulaşarak işletmenizin verimini artırabilirsiniz. Bu pazarlama türlerinden en popüler ve verimi yüksek olan mecralar Google Adwords ve Facebook reklamlarıdır. Bunlara ek olarak alternatif görüntülü reklam mecraları da bulunmaktadır. Özellikle dinamik remarketing alanında bu mecralara başvurulmaktadır.

ADWORDS REKLAMLARI (SEM)

AdWords reklamları ile Google arama motorunda ve Google reklam ağında markanızın reklamını yayınlayarak potansiyel müşterilerinize ulaşabilir, satışlarınızı artırabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA REKLAMLARI (SMM)

Facebook reklam modelleri ile; ürün veya hizmetinizin tanıtımını yapabilir, fiziksel mağazalarınıza müşteri çekebilir, sosyal medya sayfanızın etkileşimini artırabiliriz.

DİNAMİK YENİDEN PAZARLAMA

AdWords dinamik remarketing modeli sunmaktadır. Bu yüzden dönüşüm oranları da daha yüksek olabilmektedir. E-ticaret siteleri için oldukça etkili bir reklam mecrasıdır.