Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik Tasarımı İçin Doğru Adres

Kurumsal kimlik, süslü bir plaza teriminden çok daha öte ve komplike bir konudur. Ülkenin en iyi dönerini yapmasına rağmen mahallesinden başka yerde tanınmayan dönerci ile tüm ülke genelinde zincir restoranları olan dönerci arasındaki farktır.

Kurumsal Kimlik Tasarımı Neden Bu Kadar Önemli?

Bir restorana girdiğinizde menüsünden, dekorasyonuna, logosundan, personelin tarzına kadar her detay bir bütünlük içindeyse o mekan zihninizde hem bir kimlik ve karakter kazanacak hem de bu yolla aklınızda kalacaktır. Size özel bir hizmet verildiği izlenimini başarıyla sunacaktır. Tüm bu bütünlük, o restoranı karnınızı doyurup, gelip geçtiğiniz bir yer olmaktan çıkarıp bir marka haline getirecektir. Söz konusu bütünlüğü yani kurumsal kimliği doğru kurgulamak bu nedenle çok önemlidir.

Neden Miracles Dijital ?

Tam anlamıyla sizi yansıtan bir çalışma için, bu işte uzman kişilerden yardım almanız gerekir. Miracles Dijital  uzman tasarım ekibi, teknik kadrosu ve deneyimleriyle birçok saygın firmaya kurumsal kimlik tasarımı yaptı ve yapmaya devam ediyor. Siz de Miracles Dijital’e gelin, kurum imajınızı yenileyelim, firmanıza yeni bir yüz oluşturalım.